Maandag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show- DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-16.00 De Muziekdoos - Rudolf Stevens
16.00-17.00 De Vlaamse Hits - Kick van de Vooren
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-20.00 Hitladder - Peter de Vlieghe
20.00-23.30 Tijdloos - DJ Peerke en DJ Seppe
 

Dinsdag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show- DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-16.00 Platenprak - Rene van Elst
16.00-17.00 Muziekweelde - Dirk Van Moorhem
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-20.00 Relax - Peter Hoffman
20.00-22.00 Sms - Verzoekjes programma - DJ Polo
 

Woensdag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show - DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-16.00 De Gouwe Ouwe Show - Johan de Graaf
16.00-17.00 Favoriete Muziekcollectie - Harry Tiger
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-21.00 warming up - Andre van de Meer
21.00-23.00 Artiestenshow - Blondieke
 

Donderdag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show - DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-16.00 Country Kickin - Kick van Vooren
16.00-17.00 The Lynda Law Show - Lynda Law
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-21.00 Donderdagavond Live - Loek Romijn
21.00-24.00 Oranje Top 30 - DJ Peerke
 

Vrijdag
07.00-08.00 The Golden Oldie Show - DJ Postje
08.00-09.00 Bont - Jan Berg
09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem
13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker
14.00-17.00 Top 40 van Toen - Loek Romijn
17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald
19.00-20.00 De Ferry show - Ferry de Wolf
20.00-22.00 Hits from the heartland - Camille Janszen
22.00-24.00 In The Mix - Yves MC Donald
 

Zaterdag
10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft
12.00-14.00 De Hitstoring top 40 - Yves MC Donald
14.00-16.00 Countryland - Timen van Ark
16.00-18.00 Radiospektakel - Ad Koppendrayer
18.00-19.00 The Brian Callaghan Radio Show - Brian Callaghan
19.00-20.00 Rough Velvet - Gerhard Klaasen
20.00-21.00 Dave Watkins The Country Mile
21.00-23.00 Rock and Roll time - Hans Quick
 

Zondag
10.00-12.00 Wil van Delft Delfsblauw
12.00-14.00 Menno Dekker Dekkerradio easy
14.00-15.00 Johan de Graaf Just Dutch
15.00-16.00 René van den Abeelen Muziektherapie
16.00-18.00 Ad Koppendrayer 19toenshow
18.00-20.00 Gerhard Klaasen Rough Velvet op zondag
20.00-21.00 Pete Matthewman MCA Top 15 Countdown
21.00-22.00 Beth Williams Radio Show
22.00-23.00 Randy C Moore Neon Music Country Legacy