Maandag

07.00-08.00 The Golden Oldie Show- DJ Postje

08.00-09.00 Bont - Jan Berg

09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald

10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft

12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem

13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker

14.00-16.00 Hits from the heartland - Camille Janszen

16.00-17.00 De Vlaamse Hits - Kick van de Vooren

17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald

19.00-20.00 Hitladder - Peter de Vlieghe

20.00-23.30 Tijdloos - DJ Peerke en DJ Seppe

Dinsdag

07.00-08.00 The Golden Oldie Show- DJ Postje

08.00-09.00 Bont - Jan Berg

09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald

10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft

12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem

13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker

14.00-16.00 Platenprak - Rene van Elst

16.00-17.00 Muziekweelde - Dirk Van Moorhem

17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald

19.00-20.00 Relax - Peter Hoffman

20.00-22.00 SMS - Verzoekjes programma - DJ Polo

Woensdag

07.00-08.00 The Golden Oldie Show - DJ Postje

08.00-09.00 Bont - Jan Berg

09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald

10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft

12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem

13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker

14.00-16.00 De Gouwe Ouwe Show - Johan de Graaf

16.00-17.00 kitty`s uur - DJ Kitty

17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald

19.00-22.00 Partyhits - DJ-MJ

22.00-00.00 Gevarieerd - DJ Devilke

 

Donderdag

07.00-08.00 The Golden Oldie Show - DJ Postje

08.00-09.00 Bont - Jan Berg

09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald

10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft

12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem

13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker

14.00-16.00 Country Kickin - Kick van Vooren

16.00-17.00 The Lynda Law Show - Lynda Law

17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald

19.00-21.00 Donderdagavond Live - Loek Romijn

21.00-24.00 Oranje Top 30 - DJ Peerke en DJ Seppe

Vrijdag

07.00-08.00 The Golden Oldie Show - DJ Postje

08.00-09.00 Bont - Jan Berg

09.00-10.00 De Hitstoring ochtendshow - Yves MC Donald

10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft

12.00-13.00 Top 2000 - Patrick Van Landenghem

13.00-14.00 Dekker radio - Menno Dekker

14.00-17.00 Top 40 van Toen - Loek Romijn

17.00-19.00 Hitstoring - Yves Mc Donald

19.00-20.00 zeezenderuur

20.00-21.00 22NL - Kick van Vooren

21.00-22.00 Op de Nederlandstalige Toer - Dirk Van Moorhem

22.00-23.00 De Favoriete Muziek Collectie - Harry Tiger

23.00-24.00 Muziek der Lage Landen - Peter Hoffman

Zaterdag

10.00-12.00 Delfsblauw - Wil van Delft

12.00-14.00 De Hitstoring top 40 - Yves MC Donald

14.00-16.00 Countryland - Timen van Ark

16.00-18.00 Radiospektakel - Ad Koppendrayer

18.00-19.00 The Brian Callaghan Radio Show - Brian Callaghan

19.00-20.00 Rough Velvet - Gerhard Klaasen

20.00-21.00 Dave Watkins The Country Mile

21.00-23.00 Rock and Roll time - Hans Quick

Zondag

10.00-12.00 Wil van Delft Delfsblauw

12.00-14.00 Menno Dekker Dekkerradio easy

14.00-15.00 Johan de Graaf Just Dutch

15.00-16.00 René van den Abeelen Muziektherapie

16.00-18.00 Ad Koppendrayer 19toenshow

18.00-20.00 Gerhard Klaasen Rough Velvet op zondag

20.00-21.00 Pete Matthewman MCA Top 15 Countdown

21.00-22.00 Beth Williams Radio Show

22.00-23.00 Randy C Moore Neon Music Country Legacy

23.00-24.00 De Ferry show - Ferry de Wolf